SAYIN  VALİMİZ MUSTAFA TOPRAK, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
 
 
         Sayın Valimiz Mustafa TOPRAK, Şehit Aileleri, Gaziler ve Gazi Aileleri onuruna verilen iftar yemeğine eşi Selime TOPRAK ile birlikte katıldı.
  
        Şehit Aileleri, Gaziler ve Gazi Aileleri onuruna verilen iftar programına 2.Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümg. Asım KOCAOĞLU, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet ÇAKIR, Cumhuriyet Başsavcısı Ergül YILMAZ, Vali Yardımcıları, Yeşilyurt Kaymakam V. Battalgazi Kaymakamı Vedat YILMAZ, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, Kurum Müdürleri, Mesleki Oda Başkanları, STK temsilcileri, Şehit Aileleri, Gaziler ve Gazi Aileleri katıldı. İftar öncesi İl Müftü Yardımcısı Emin YILMAZ Kur’an-ı Kerim tilaveti sundu.  
 
        Sayın Valimiz Mustafa TOPRAK yaptığı konuşmada, “Değerli şehit yakınlarımız gazilerimiz ve gazi yakınlarımız, burada bu yemeğimize teşrif eden değerli konuklarımız hepinizi saygıyla hürmetle selamlıyorum. Öncelikle ülkemizin bekası uğruna, geleceğimiz uğruna canlarını, kanlarını bu aziz Topraklara akıtan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle, minnetle ve şükranla anmak istiyorum. Hepsinin ruhu şad olsun Gazilerimize Allah sağlık sıhhat ve afiyet versin, tüm ailelerimize de sabırlar diliyorum. Özellikle de bu rahmet ve mağfiret ayı münasebetiyle düzenlemiş olduğumuz ve gönüllerin birlikteliğini, sevgimizi, kardeşliğimizi, paylaşmamızı, yakınlaşmamızı bir kez daha tezahür ettirmek adına burada bu davetimize icabet ederek katılımınızdan dolayı başta Şehit Ailelerimiz, Gazi ve Gazi Ailelerimiz olmak üzere tüm konuklarımıza da şükranlarımı sunuyorum’’. Dedi.